Nationalflaggen, Flagge, Fahnen
Länderflaggen, Nationalflaggen, flagge, fahnen

Naše tipy, technika, kultura, volný čas

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, stavby, symboly, zvířata, osobnosti a lidé, přístroje, ženy a dívky, nápoje, ptáci, rostliny, láska, jídlo a nápoje, auta, hudba, Vánoce a Advent, zelenina, muži, mapy, sport, dopravní prostředky atd.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - tapety na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na PC zdarma ke stažení. lze použít v PC, displej, phablet, notebook, obrazovka počítače, tablet, mobil, ultrabook, smartphone, počítač, mobilní telefon a pro operační systémy macOS, Chrome OS, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Slackware, Windows 7, BlackBerry OS, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Linux Fedora. Wallpapers na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: fantasy, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, velkoměsta a noční život, fraktály, Formule 1, květiny, zvířata, motorky, hmyz a pavouci. Mnoho verzí a velikostí jako 750x1334, 854x480, 1080x1920, 4800x1200, 360x720, 1440x960, 1280x854, 1152x768, 1600x2560, 1680x1050, 1920x1080, 360x640, 2560x1600, 375x812, 640x480, 1280x720 atd.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Klíčová slova: Prapory všech zemí světa, Online životopisy, biografie slavných osobností, URL, Seznam státních vlajek, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení, Biografie známých osobností, Hry pro nejmenší online, tipy, Texty blahopřání, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zadarmo, info, webovky

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: lékařství, národnost, přezdívky, umělci, herectví, herci a herečky, psychologie, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, rodinné vztahy, záliby, státní správa, profese a zaměstnání, osobnosti, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, vlastnosti, nadpřirozené osoby, sport, zločin a právo, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Pozadí na plochu PC - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na plochu PC. doporučujeme pro notebook, počítač, mobilní telefon, mobil, PC, displej, smartphone, ultrabook, monitor, phablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Lubuntu, BlackBerry OS, Linux Fedora, Windows 2000, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Mac, Red Hat Linux, Windows 95, Chrome OS, Apple iOS (iPhone). Wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Formule 1, sportovní wallpapery, free wallpapers, Rally, závody aut, fraktály, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, zvířata, nature - příroda, vesmír, kosmos, motorky, ptáci, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, květiny, fantasy, sportovní a závodní auta. Zvolit si můžete rozměry 2560x1440, 1280x720, 800x1280, 1680x1050, 1600x2560, 768x1024, 1280x854, 640x480, 412x846, 2048x1536, 1440x900, 2160x3840, 1440x960, 1366x768, 1280x768, 4800x1200 atd.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Keywords:zajímavosti, linky, zdroje informací, F, Natalia Oreiro, Online web Hry zdarma bez registrace, Super online kvízy, č, Julia Roberts, Skvělé hry online zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zeměpis

Adventní magazín - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční dekorace, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční dekorace, Svíčky, Dia, Lindt, PF, Štóla, Jarmark, Silvestr, Třásně, Tichá noc, Adventní věnec, Betlém, Striezelmarkt, Monitor, Smrk, Ježíš Kristus, Santa Claus, LED svíčky, Skleněné ozdoby, Historické ozdoby, Patchwork, Štědrý večer, Kapr, Recepty, Keramika, Vinná klobása, Francouzsky, Alkoholový kalendář, Cesmína, Křesťanství, Václavské náměstí apod.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Wallpapers na PC ke stažení - tapety na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na PC ke stažení. jsou vhodná pro mobil, notebook, monitor, mobilní telefon, tablet, obrazovka počítače, počítač, PC, ultrabook, displej, phablet a pro operační systémy Red Hat Linux, FreeBSD, Windows XP, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Windows 10, Windows 98, Lubuntu, Windows Server 2012, Windows Me. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: zvířata, letadla, budovy a stavby, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, moře, oceány, pláže, hudební tapety, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, noční města, auta, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, rostliny, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety. Zvolit si můžete z velikostí 1152x864, 1024x768, 1366x1024, 1680x1050, 1280x800, 360x720, 1920x1280, 375x667, 1280x854, 1280x1024, 1280x960, 360x760, 1440x960, 800x600, hi res 2560x1920, širokoúhlé 1366x768 atd.

Informace, technika, kultura, volný čas

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Klíčová slova: humor, Adventní magazín, odkazy, Velikonoční textová blahopřání, zábava, Seznam zkratek a akronymů, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Přání, přáníčka, blahopřání, Seznam souborových přípon, Seznam vlajek amerických států, weby, Dopravní značky

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

černý humor, fórky, fóry, vtípky, frky, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, fórky, fóry, vtípky, frky, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: kameňáky, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipné hádanky, vtipné básničky, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipné citáty, vtipy o facebooku apod.

Super free web games zdarma

Zapařte si super free web games zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, online html5 hry, Omalovánky, Auta a závodní, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky apod.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Rčení, výroky, myšlenky, bonmoty, úsloví, moudra, přísloví

Slavné citáty, Rčení, výroky, myšlenky, bonmoty, úsloví, moudra, přísloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o penězích od různých známých osobností.

Kameňáky, ftipy, vtípky, frky, fóry, anekdoty

Chcete se pobavit? Kameňáky, ftipy, vtípky, frky, fóry, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako poslední věty před smrtí, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, murphyho zákony, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, černý humor, vtipy o facebooku apod.

Nej hry online

Všem hráčům doporučujeme nej hry online . Naleznete zde Animace, Adventury, Postřehové hry, Pro dívky, Karetní hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Akční hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Bojové hry a tak dále.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Seznam vlajek amerických států

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Severní Karolína, Utah, Nevada, Tennessee, New York, Delaware, Západní Virginie, Kentucky, Washington, Missouri, Ohio, Illinois, New Jersey, Mississippi, Wisconsin, Jižní Dakota, Havaj, Maine, Nové Mexiko, Nebraska, Colorado, Texas, Aljaška, Kansas, Pensylvánie, Indiana atd.

Klíčová slova: F, Nejlepší hry pro dívky, cestování, Omalovánky k vytisknutí, Super free web games zdarma, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Luis Alberto Suárez Díaz, Nej hry online, doporučujeme, Hry pro nejmenší online

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

černý humor, fórky, fóry, vtípky, frky, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, fórky, fóry, vtípky, frky, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: kameňáky, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipné hádanky, vtipné básničky, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipné citáty, vtipy o facebooku apod.

Super free web games zdarma

Zapařte si super free web games zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, online html5 hry, Omalovánky, Auta a závodní, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky apod.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako český jazyk, bankovnictví, zkratky, různé, nástroje, počítače, zločin a právo, chemie, náboženství a křesťanství, účetnictví, materiály, lékařství a medicína, latina, filozofie, sport, kultura, nemoce, příroda, internet, cestování, matematika, jídlo, školství, nápoje atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní provozní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Nejlepší hry pro dívky

Zkuste nejlepší hry pro dívky. Naleznete zde Bojové gamesy, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Akční hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Logické a tak podobně.

Klíčová slova: Wallpapers na PC ke stažení, volný čas, počítače, Pozadí na plochu PC, školství, Kalkata city, Federace USA, Vše o Vánocích, Online geografické testy zdarma bez registrace, Přehled přípon a koncovek souborů, výukové pomůcky, Slovník pojmů Co je to?, Poker karetní hra, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Dluh: Levi a Samuel kráčejí večer Centrálním Parkem. Najednou se před nimi objeví lupič, který na ne míří pistolí a žádá po nich všechny peníze, které mají u sebe. Levi vyndá z peněženky 100 dolarů a podává je Samuelovi: "Samueli, já skoro zapomněl, že jim dlužím 100 dolarů. Tady jsou."

Dělají to spolu dva homosexuálové, když tu náhle jeden řekne, že se jde na chvilku upravit do koupelny. Za chvíli se vrátí a pokračují v sexu. Když je za nějakou dobu vyprovázen svým přítelem z bytu, tak se přítel podívá do koupelny a zděsí se. Všude je sperma. Sperma na stěně, sperma na umyvadle, sperma na pračce…prostě všude. "Ty sis ho tu honil!" "Né, nehonil." "Ale honil, podívej se, jak to tu vypadá!" "Říkám, že nehonil. Jenom jsem si trochu prdnul…"

Hele, jak se iránsky řekne "Mohamed je teplouš"?

Další odkazy:

Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Fernando Torres
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Football
Partnerské internetové stránky
Grónská vlajka
Odkazy na užitečné webové stránky
Slovakia, Croatia, Czechia
Odkazy na zajímavé weby
Cristiano Ronaldo

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Stichwort: Pfand, Länderflagge, Flaggenstaaten, Banner, Wirtschaft, Kalmus, Demographie, Naše tipy, technika, kultura, volný čas, Fahne, Energetik, Weltflaggen, Landesflagge, Land flagge, Verkehr und Telekommunikation., Länder der Welt, Flagge, Flaggen der Länder, Flagge, Informationen, Fahnen, politika.