Nationalflaggen, Flagge, Fahnen
Länderflaggen, Nationalflaggen, flagge, fahnen

Partnerské weby, volný čas a zábava

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, okresy České republiky, státy usa, vojenské hodnosti, geocaching, týmy NHL, měny, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Síť, volný čas a zábava

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako sport, zvířata, zelenina, halloween, ptáci, rostliny, jídlo a nápoje, nápoje, náboženství, přístroje, smajlíci a emotikony, auta, muži, věda, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, květiny, láska, osobnosti a lidé, hmyz, Vánoce a Advent, ženy a dívky atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina apod.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie, Nejlepší školní testy a kvízy, Seznam vlajek měst České republiky, Prapory českých měst, Online omalovánky, Full HD wallpapers na PC, Dopravní značky, Super online hry zdarma, Skleněné vánoční ozdoby, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online testy a kvízy zdarma, Online adventní magazín, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. V této jedinečné sbírce naleznete země střední Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země Afriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: jídlo, fyzika, cestování, školství, ekonomie a ekonomika, matematika, technika, psychologie, stavebnictví, český jazyk, nemoce, filozofie, nástroje, sport, zkratky, rostliny, různé, internet, latina, software, zločin a právo, počítače, účetnictví, materiály atd.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom navštivte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční filmy, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Stromeček, Jesličky, Brambořík, Monitor, Vánoční prostírání, Pro děti, Silvestr, Cesmína, Lego, Osvětlení, Mrazík, Historické ozdoby, Kapr, Adventní trhy, Keramický adventní věnec, Vánoční punč, Windows, Jmenovky, Tisk, Přáníčko, Linux, Tapeta, Václavské náměstí, Vánoční pozadí, Santa Claus, Ježíšek, Rumové řezy, Písnička, Borovice, Wallpaper, Vídeň apod.

Informace, volný čas a zábava

Bonmoty, myšlenky, přísloví, motta, moudra, výroky, rčení

Citáty slavných osobností, Bonmoty, myšlenky, přísloví, motta, moudra, výroky, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o zlu, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o smutku, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství atd.

Keywords:odkazy, Full HD pozadí na PC, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online hry pro děti zdarma, Online omalovánka sněhuláka, Vlajky států obrázků, pro dospělé, Nej hry online, Štědrej večer nastal, pro děti, doporučujeme, volný čas

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Nej hry online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nej hry online . Mj. na webu naleznete Střílečky, Karetní, Oddechové, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Závodní, Logické, Pro dívky, Klasické, Strategie, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Velikonoční hry a podobně.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: okresy České republiky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, hudební zkratky, měny, firmy a společnosti, státy usa, fyzikální jednotky, obecné zkratky, vojenské hodnosti, země EU, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace apod.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online. Vybírejte z kategorií Postřehové, Akční hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Logické a tak podobně.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj apod.

Počítačové tapety pro Windows - pC pozadí pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Počítačové tapety pro Windows. jsou vhodná pro mobilní telefon, smartphone, notebook, ultrabook, mobil, počítač, phablet, obrazovka počítače, monitor, displej, PC a pro operační systémy Linux Ubuntu, FreeBSD, OSX, Linux Xubuntu, Windows XP, Linux Mint, Android, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), Mac. Wallpapers na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, nature - příroda, free wallpapers, Formule 1, ptáci, hmyz a pavouci, květiny, zvířata, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, fraktály, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, flóra, stromy, fantasy, motorky. Mnoho verzí a velikostí jako Full HD 1080x1920, HD 1280x720, 2048x1536, 2560x2048, 3200x1200, 1024x768, 320x568, 768x1024, 1152x768, 375x812, 1600x900, 1280x960, 1366x768, 3200x1800, 1920x1200, 1280x1024 atd.

Klíčová slova: počítače, Přehled přípon a koncovek souborů, Hry pro dívky online, Recept na vánoční kokosové kuličky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, B, Přehled přípon a koncovek souborů, Tenisové tapety na plochu PC, Státy a jejich prapory, zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, školství

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Internet, síť, volný čas a zábava

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země střední Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy apod.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Delaware, Oklahoma, Missouri, Iowa, Kalifornie, New York, Colorado, Vermont, Západní Virginie, Oregon, Connecticut, Florida, Kansas, Utah, Michigan, Montana, Tennessee, Georgie, Wyoming, Aljaška, Massachusetts, Severní Dakota, Arizona, Nové Mexiko, Havaj, Louisiana atd.

Nejhranější online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Sportovní, Závodní moto hry, Karetní hry, Logické, Postřehové, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Klíčová slova: č, A, Nej hry online, Jak přežít Vánoce?, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, V, Dopravní značky, Vánoční zvoneček, výukové pomůcky, Vlajky států USA, multimédia

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Hry pro dívky online

Zahrajte si hry pro dívky online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Brutální krvavé hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Akční hry, Logické hry, Postřehové hry, Pro dívky, Karetní hry, Strategie, Střílečky, Sportovní hry, Animace, Relaxační hry, Bojové hry, Hry pro děti a tak dále.

černý humor, vtipné texty, frky, kameňáky, anekdoty, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtipné texty, frky, kameňáky, anekdoty, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma . Naleznete zde Deskovky, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Hry s koňmi, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Logické hry, Adventury, Omalovánky, Letecké simulátory, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Strategické onlinovky apod.

Klíčová slova: weby, internetové stránky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, cestování, Federace USA, Sara Shimada, Slovník pojmů Co je to?, kuriozity, Ilustrace, obrázky, zajímavosti, F, info, Widescreen wallpapers, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Teplouš v mešitě: Co řekne buzerant, když přijde do mešity? „Oooo, švédský stůl!”

Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

V restauraci. "Nebojte se, to jenom vypadly pojistky," řekl hostinský.

Další odkazy:

Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Vlajky afrických zemí
Naše tipy na zajímavé stránky
Co znamená výraz štědrovka?
Tipy na Partnerské weby
Novoroční přání ať problémy tě nezaskočí
Partnerské internetové stránky
Obrázková přání k svátku podle jmen
Tipy na užitečné weby
Živý vánoční stromeček

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Stichwort: Pfand, Länderflagge, Flaggenstaaten, Banner, Wirtschaft, Kalmus, Demographie, Partnerské weby, volný čas a zábava, Fahne, Energetik, Weltflaggen, Landesflagge, Land flagge, Verkehr und Telekommunikation., Länder der Welt, Flagge, Flaggen der Länder, Flagge, Informationen, Fahnen, politika.