Nationalflaggen, Flagge, Fahnen
Länderflaggen, Nationalflaggen, flagge, fahnen

Dále doporučujeme, informace, cestování, volný čas

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zahrajte si hry pro nejmenší děti online zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Závodní moto hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Logické, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, v čem spustit, čím prohlížet, kterak editovat, jak spustit, jak konvertovat, jak vytvořit, jak přehrát, jak převést, jak otevřít, jak importovat soubory následujících typů: šablony dokumentů, systémové soubory, písma, fonty, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, spustitelné soubory, obrazy disků, koncovky souborů, konfigurační soubory, hudební audio soubory, video soubory apod.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Fóry, frky, černý humor, vtípky, vtipné texty, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, frky, černý humor, vtípky, vtipné texty, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, Frky ze života, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O škole, O Windows, O ekonomech, Vtipy o doktorech, O Němcích, Frky o tchýních, O manželství, O Somálcích, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, O mužích, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako příroda, nápoje, jídlo, matematika, materiály, latina, počítače, filozofie, politika, zkratky, rostliny, hardware, bankovnictví, ekonomie a ekonomika, různé, účetnictví, technika, věda, český jazyk, software, chemie, školství, nemoce, lékařství a medicína atd.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, kuriozity, Městské a obecní prapory obcí ČR, Ilustrace, obrázky, Online tetris hry zdarma, Online životopisy, biografie slavných osobností, info, internetové stránky, Country flags, internet, M, Členské země americké federace, cestování

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, výstražné značky apod.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako přístroje, symboly, muži, auta, smajlíci a emotikony, nápoje, ovoce, zelenina, láska, mapy, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, stavby, sport, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, ptáci, věda, hmyz, Vánoce a Advent atd.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Mj. na webu naleznete testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Keywords:Pozadí na PC ke stažení, počítače, Prapory regionů a království, Wallpapery do mobilu, Omalovánky v USA a jejich použití, výukové pomůcky, Nej hry online, Státní prapory všech států, Vlajka Portorika, zeměpis, Pozadí na PC, zábava

Vtípky, frky, anekdoty, vtipy, kameňáky, fórky

Chcete se uvolnit? Vtípky, frky, anekdoty, vtipy, kameňáky, fórky. vás dostanou. Vtipy z kategorií O Windows, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O mužích, O manželství, O Somálcích, O zvířátkách, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O ekonomech, O škole apod.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako země EU, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, měny, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, úřady a ministerstva, hudební zkratky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, státy usa, okresy České republiky, obecné zkratky apod.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: webovky, Online hry pro děti zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, Celebrita Brooke Shields, pro děti, webové stránky, Nejhranější online testy a kvízy, Celebrita Paris Hilton, URL, zajímavosti, odkaz, volný čas

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Maine, Vermont, Jižní Dakota, Maryland, Wyoming, Nové Mexiko, Severní Dakota, Montana, Arkansas, Oklahoma, Kansas, Delaware, Mississippi, Texas, Florida, Pensylvánie, Minnesota, Alabama, Iowa, Washington, Nebraska, Jižní Karolína, Missouri, New Jersey, Kentucky, Idaho atd.

Staré hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme staré hry online . Naleznete zde Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Pro dívky, Logické hry, Sportovní hry, Závody aut, Animace, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Akční hry, Strategie, Postřehové hry, Bojové hry, Karetní hry a tak dále.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Online hry pro děti zdarma

Zapařte si online hry pro děti zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Velikonoční hry, Vánoční online hry, Oddechové, Karetní, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Sportovní, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Závodní, Bojové online gamesy, Pro dívky, parkování - parkovačky, Klasické a podobně.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Klíčová slova: doporučujeme, Hry pro dívky online, F, Hilary Duff celebrity, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Ilustrační obrázky, Blahopřání, gratulace, přání, oslava, odkazy, Staré hry online, Dopravní značení

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Georgie, Kentucky, Delaware, Idaho, Nevada, Texas, Massachusetts, New York, Pensylvánie, Kansas, Nové Mexiko, New Hampshire, Severní Karolína, Jižní Dakota, Severní Dakota, Iowa, Arizona, Alabama, Utah, Mississippi, Wisconsin, Havaj, Missouri, Colorado, Connecticut, Oregon atd.

Síť, informace, cestování, volný čas

Klíčová slova: Vlajky států světa, tipy, V, Databáze osobností Kdo je to?, Online vánoční magazín, Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Dopravní značky, Tapety na PC, zdarma, F, Obrázky krásných sexy žen., 7

Několik fórů na závěr. Vtip Kalouskův dětský sen: Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Kynologie: Jaký je rozdíl mezi blondýnkou v přechodu a pitbullem? .... Rtěnka.

Ronald Reagan se setkal s Gustávem Husákem. Bylo to v době, kdy se jak v USA, tak v Československu připravovaly prezidentské volby. "Ja vím, že asi patnáct miliónů voličů bude proti mně," povídá Reagan. "Ale i tak mě zvolí." "Zrovna jako u nás!" zvolal Husák.

Další odkazy:

Brooke Burke
Flags of the World states and countries
Linky na partnerské weby
FC Barcelona
Desktop computer wallpapers
Tipy na užitečné weby
Sexy Sandra Bullock
Odkazy na zajímavé weby
Gambling, betting
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Celebrita Katherine Heigl
Obrázky k vybarvení online zdarma ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Sexy Jenny Mc Carthy
Carmen Electra

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Stichwort: Dále doporučujeme, informace, cestování, volný čas, Energetik, Pfand, Fahne, Informationen, Weltflaggen, Wirtschaft, Kalmus, Demographie, Flagge, Land flagge, Landesflagge, Flagge, Banner, Flaggenstaaten, Fahnen, Länderflagge, Länder der Welt, Verkehr und Telekommunikation., Flaggen der Länder, politika.