Nationalflaggen, Flagge, Fahnen
Länderflaggen, Nationalflaggen, flagge, fahnen

Zajímavé odkazy, informace a zábava

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, mezinárodní organizace, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, měny, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, okresy České republiky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, geocaching, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí apod.

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online hry pro děti zdarma

Zapařte si online hry pro děti zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové gamesy, Sportovní, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Logické, Strategie, strategické hry, Akční hry a tak podobně.

Síť, informace a zábava

PC tapety pro Windows - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste PC tapety pro Windows. vhodné pro PC, obrazovka počítače, smartphone, phablet, ultrabook, tablet, notebook, displej, mobilní telefon, počítač, monitor a pro operační systémy Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, Windows NT, Linux Fedora, Windows 98, Windows Me, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Windows 95. Pozadí na tablet jsou rozdělené kategorií: 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, rostliny, auta, zvířata, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, wallpapery, noční města, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, letadla, příroda, krajina, budovy a stavby. Dostupné velikosti jsou 1280x800, 360x640, 2048x1080, hi res 2560x1920, 412x846, 750x1334, 1600x900, 1280x768, 1440x900, 375x812, 768x1024, 360x760, 1024x768, 854x480, 2560x1600, 800x600 atd.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, politici, mytologie, herectví, herci a herečky, filozofie, věda, sportovci a sportovkyně, žurnalisté a novináři, národnost, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné a příbuzenské vztahy, školství a vzdělávání, záliby a hobby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, Spisovatelé a básníci, lékařství, poruchy, psychologie, osobnosti atd.

Klíčová slova: pro děti, Seznam přípon a koncovek souborů, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zajímavosti, Doprava při cestování, Prapory regionů a království, Kliparty zdarma ke stažení, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Poker Texas Hold’em Online, regole, scommesse, gioca, Free game online hry, webové stránky, humor, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, čím prohlížet, kterak editovat, jak přehrát, v čem spustit, čím zobrazit, jak otevřít, jak vytvořit, jak převést, jak konvertovat, jak exportovat následující typy souborů: hudební audio soubory, písma, fonty, internet a web, systémové soubory, obrazy disků, grafiku, konfigurační soubory, spustitelné soubory, video soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, koncovky souborů apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak otevřít, jak konvertovat, čím prohlížet, v čem upravit, jak vytvořit, jak přehrát, v čem spustit, jak importovat, jak spustit, čím zobrazit soubory těchto typů: spustitelné soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, video soubory, internet a web, hudební audio soubory, obrazy disků, dokumenty, systémové soubory, písma, fonty, komprimace dat, konfigurační soubory apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace Webhry jsou rozdělené kategorií: Deskovky, Oblíkačky, Vaření a smažení, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Barbie hry, online html5 hry, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Farmářské hry, Omalovánky, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Adventury, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire apod.

Informace, informace a zábava

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, výstražné značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky apod.

Vtipné texty, černý humor, anekdoty, kameňáky, fóry, frky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, černý humor, anekdoty, kameňáky, fóry, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Frky ze života, O ekonomech, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O škole, O manželství, O zvířátkách, O Windows, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Vtipy o policajtech apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Keywords:Biografie slavných osobností, zadarmo, Vše o Vánocích, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlajky měst Pardubického kraje, odkazy, volný čas, odkaz, Obrázek Těhulky, internet, Pozadí na PC, Super free web games zdarma

Nejlepší tapety na plochu zdarma - tapety na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Nejlepší tapety na plochu zdarma. doporučujeme pro PC, mobil, ultrabook, phablet, mobilní telefon, tablet, displej, monitor, obrazovka počítače, počítač, notebook a pro operační systémy Android, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, Linux Mint, Windows 98, Red Hat Linux, Windows 2000, OSX, Java ME, FreeBSD, Windows NT. PC tapety pro Windows z kategorií sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, hudební tapety, dopravní prostředky, voda a bubliny, příroda, krajina, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, noční města, motorky, motocykly, zvířata, rostliny, wallpapery, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety. Stahujte v rozlišení 360x720, 1920x1200, 1152x1920, 750x1334, 1920x1440, 2560x1440, 1600x2560, 768x1024, hi res 2560x1920, širokoúhlé 1366x768, 1440x2560, 1280x1024, 375x812, 1152x768, 360x640, 854x480 atd.

Motta, přísloví, aforismy, myšlenky, úsloví, rčení, moudra

Citáty slavných osobností, Motta, přísloví, aforismy, myšlenky, úsloví, rčení, moudra, . Mj. na webu naleznete citáty o víře, citáty o penězích, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

World wide web, internet, informace a zábava

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, rodinné a příbuzenské vztahy, mytologie, fikce a fantasy, přezdívky, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, sportovci a sportovkyně, národnost, křesťanství, politika, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, Spisovatelé a básníci, psychologie, zločin a právo, státní správa, školství a vzdělávání atd.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, multimédia, zeměpis, Maria Sharapova, Nej hry online, doporučujeme, Hry pro dívky online, Vlajka Palestiny, internetové stránky, Vlajky států obrázků, Přehled přípon a koncovek souborů, zdarma

Free game online hry

Příznivcům PC her doporučujeme free game online hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Strategie, Logické hry, Závody aut, Animace, Hry pro dva hráče, Akční hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Postřehové hry, Hry pro děti a tak dále.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení apod.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Internet, síť, informace a zábava

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Přísloví, výroky, rčení, bonmoty, moudra, motta, aforismy

Citáty slavných osobností, Přísloví, výroky, rčení, bonmoty, moudra, motta, aforismy, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o kráse od různých známých osobností.

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Američan, Královna, Imitátor, Scénárista, Vůdce, Poslanec, Romantismus, Slovák, Komunista, Náboženství, Česká královna, Diplomat, Olympijský vítěz, Skladatel, Kněz, New York Rangers, Český slavík, Žhavé výstřely, Zpěvačka, Florida Panthers, Herec, Druhá světová válka, První republika, Básník, Ministr, Teolog, Manýrismus, Prezident, Francie, Císař, Country, Novinář, Washington Capitals, Obchodník, Ital, Sochař apod.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Klíčová slova: Dopravní značení, počítače, info, FC Bayern Munich, Super online hry zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, Online testy zdarma bez registrace, Přání k jmeninám, Webové online testy zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, V

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako halloween, láska, osobnosti a lidé, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, Vánoce a Advent, stavby, nástroje a přístroje, hmyz, symboly, ženy a dívky, rostliny, zvířata, ptáci, sport, náboženství, muži, mapy, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, zelenina, přístroje atd.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Náš tip, informace a zábava

Klíčová slova: weby, zábava, školství, V, Super online kvízy, Grindr, Členské země americké federace, Online web Hry zdarma bez registrace, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Slovník pojmů Co je to?, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, A, Vlajka Tuvalu, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Drsné odmítnutí: Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Dívka v nové škole potká úžasného kluka, do kterého se okamžitě zamiluje. Je krásný, chytrý, zábavný a velmi milý. Po dvou měsících vzdychání už to nevydrží, jde za ním a zeptá se: „Co bych musela podstoupit, aby sis se mnou dal rande?” Mladík ji sjede od hlavy až k patě pohledem a pak odpoví: „Hormonální terapii a plastickou operaci.”

Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

Další odkazy:

Striptease
Sexy Jessica Alba
Partnerské internetové stránky
Best web page
Lindsay Lohan fotky
Odkazy na zajímavé weby
Cristiano Ronaldo football
Zajímavé webové stránky
Arsenal Football England
Doporučené odkazy
European Union
Anna Kurnikovová
Tipy na zajímavé weby
Omaha hold em poker
Počítačové a deskové strategické válečné hry

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Stichwort: Zajímavé odkazy, informace a zábava, Energetik, Pfand, Fahne, Informationen, Weltflaggen, Wirtschaft, Kalmus, Demographie, Flagge, Land flagge, Landesflagge, Flagge, Banner, Flaggenstaaten, Fahnen, Länderflagge, Länder der Welt, Verkehr und Telekommunikation., Flaggen der Länder, politika.