Nationalflaggen, Flagge, Fahnen
Länderflaggen, Nationalflaggen, flagge, fahnen

Naše tipy, cestování, zábava i hry

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Informace, cestování, zábava i hry

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Karetní, Závodní, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Strategie, Oddechové, Klasické, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Logické a podobně.

Klíčová slova: č, info, Dopravní značení, Superhry a hry online zdarma, Tým NHL Philadelphia Flyers, linky, volný čas, PC tapety pro Windows, Přání k narozeninám zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zábava, Státní prapory zemí světa

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Fóry, frky, vtipy, kameňáky, ftipy, černý humor

Zkuste vypnout! Fóry, frky, vtipy, kameňáky, ftipy, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, kameňáky, černý humor, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku apod.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, mapy, láska, smajlíci a emotikony, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, ženy a dívky, sport, přístroje, stavby, muži, rostliny, auta, osobnosti a lidé, halloween, zelenina, hudba, hmyz, věda, ptáci, náboženství, nástroje a přístroje atd.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Keywords:pro dospělé, Online testy zdarma bez registrace, Obrázky na PC ke stažení, Státní vlaječky, prapory, Ali Landry fotky, internet, weby, Kliparty pro Office, Community card poker, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, hyperlinky, Nej hry online

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, v čem spustit, jak konvertovat, čím prohlížet, kterak editovat, jak převést, jak přehrát, v čem upravit, jak otevřít, čím zobrazit, jak vytvořit soubory následujících typů: hudební audio soubory, dokumenty, písma, fonty, komprimace dat, internet a web, video soubory, konfigurační soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, obrazy disků, systémové soubory apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Online životopisy, biografie - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako umělci a umělkyně, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Olympiáda, Režisér, Romantismus, NHL, Antropolog, Prezidenti ČR, Američan, Podnikatelé, Svatý, Básníci, Sebevražda, Hokej, Slovenští prezidenti, Avangard Omsk, Dallas Stars, Kancléř, Dramatik, Pop, Životopis, Druhá světová válka, Kladno, Žhavé výstřely, Česká královna, Angličané, Máj, Voják, Florida Panthers, Pedagog, Komik, Zpěvačka, Producent, Country, Císař, Žijící, Novinář, Hudba apod.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Pak zkuste Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Film, Strom, Květiny, K Tisku, Monitor, Kavkazská jedle, Vykrajovátka, Vánoční ubrusy, Vinná klobása, Vánoční kaktus, Koledy, Lindt, Striezelmarkt, Vánoční koule, Pro děti, Svíčky, Nový rok, Keramika, Obrazovka, Dia, Brno, Advent, Vánoční trhy, Adventní neděle, Adventní trhy, Vánoční svícen, Pokrmy, Cesmína, Jmenovky, Santa, Tiskárna apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Hry pro kluky

Doporučujeme hry pro kluky. Vybírejte z kategorií Karetní hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Logické, Akční hry, Relaxační onlinovky, Sportovní a tak podobně.

Klíčová slova: multimédia, odkazy, humor, Charlize Theron, cestování, Členské země americké federace, Online vánoční magazín, Celebrita Brooke Burke, Online životopisy, biografie, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, školství, zdarma

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete Antarktidy, země východní Asie, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie apod.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Síť, cestování, zábava i hry

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zajímavosti, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Velikonoční hra chytání vajíček, počítače, webové stránky, F, Přání a obrázky, tipy, Dopravní značky, H

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Obrázky na PC ke stažení - obrázky na PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na PC ke stažení. jsou vhodná pro PC, smartphone, mobil, počítač, ultrabook, displej, obrazovka počítače, mobilní telefon, phablet, monitor, notebook a pro operační systémy Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Linux Xubuntu, Linux Fedora, Windows 98, Lubuntu, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Chrome OS, Windows 2000, Windows 10. Obrázky na plochu počítače z kategorií dopravní prostředky, hudební tapety, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, voda a bubliny, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, budovy a stavby, noční města, rostliny, auta, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie. Dostupné velikosti jsou 1152x768, 375x812, 1280x854, 2048x1536, 1152x1920, 1200x1920, 1024x768, 360x760, 1080x1800, 1920x1280, 1366x1024, 1440x960, 2560x1600, 2560x2048, 1536x2048, 2048x1080 atd.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Klíčová slova: pro děti, Přehled vlajek USA, Super online flash hry, Obrázky vlajek měst ČR, doporučujeme, Biografie Mamiko Tayama, odkaz, výukové pomůcky, Přehled přípon a koncovek souborů, webovky, URL, Full HD tapety ke stažení, Charlize Theron, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Náhražka: Když Tě holka nemá ráda, stačí prdel kamaráda.

Můj penis ve skutečnosti už jednou v Guinnessově knize rekordu byl. Bohužel to opravdu nakrklo knihovnici, která mě z knihovny hned vyhodila.

Jednou se zvířátka v lese domluví, že si nebudou znečišťovat svůj vlastní les a že si postaví kadibudku. Slovo dalo slovo a zvířátka si na paloučku vybudovala krásnou kadibudku. Druhý den jde kolem jelen a kouká, že je v kadibudce rozbité okénko. Svolá proto všechny zvířátka a povídá: "V kadibudce je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se veverka a povídá: "No, víš jelene, hopkám si to takhle z větvičky na větvičku a v najednou se mě ptá medvěd z kadibudky, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekla, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě okénkem." "Tak tohle by teda nešlo medvěde, budeš se chovat slušně", povídá na to jelen. Jelen okénko zasklí a jde domů. Další den, jde jelen zkontrolovat kadibudku a vidí, že je opět rozbité okénko. Znovu si zavolá zvířátka a povídá: "Zvířátka, zase je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se zajíček a povídá: "No víš, hopkám si to takhle z mechu na mech, když se mě medvěd z kadibudky ptá, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekl, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě oknem." Jelen už je nasranej a povídá medvědovi: "Tak poslouchej, ještě jednou se to bude opakovat, dojdu za myslivcem, on ně zastřelí a bude pokoj." Jelen znovu zasklí okénko a jde domů. Další den jde znovu zkontrolovat kadibudku a co nevidí. Kadibudka je rozmetaná na kaši po celé pasece. Znovu si pozve na kobereček všechna zvířátka a povídá. Co má znamenat ta rozmetaná kadibudka na pasece? Může mi k tomu někdo něco říct? Přihlásí se ježek a povídá: "Já bych věděl...."

Další odkazy:

Biografie, životopis Uma Thurman
Celebrita Winona Ryder
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Fernando José Torres Sanz
Ekonomie, Karl Marx
Odkazy na zajímavé weby
Biografie, životopis Keira Knightley
Odkazy na partnerské weby
Modelo de Camara web
Zajímavé internetové odkazy

Přání, přáníčka, blahopřání
Naše tipy na zajímavé stránky
Vlajky měst Karlovarského kraje
Paris Saint-Germain F.C.

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Stichwort: Naše tipy, cestování, zábava i hry, Energetik, Pfand, Fahne, Informationen, Weltflaggen, Wirtschaft, Kalmus, Demographie, Flagge, Land flagge, Landesflagge, Flagge, Banner, Flaggenstaaten, Fahnen, Länderflagge, Länder der Welt, Verkehr und Telekommunikation., Flaggen der Länder, politika.