Nationalflaggen, Flagge, Fahnen
Länderflaggen, Nationalflaggen, flagge, fahnen

Tipy na zajímavé weby, důležité informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Hry na vaření a smažení, Závodní, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Strategie, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Oddechové, Pro dívky, parkování - parkovačky, Logické, Stolní hry a deskovky, Klasické a podobně.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Doporučené odkazy, důležité informace

Moudrosti, výroky, myšlenky, přísloví, moudra, bonmoty, motta

Citáty slavných osobností, Moudrosti, výroky, myšlenky, přísloví, moudra, bonmoty, motta, z kategorií citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako obecné zkratky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, země EU, geocaching, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, měny, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, týmy NHL apod.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, pro děti, Seznam zkratek a akronymů, Sexy Uma Thurman, Pozadí na PC, Přehled souborových přípon, A, Tým NHL Edmonton Oilers, weby, volný čas, webovky, Stručný slovník pojmů a termínů

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Slovák, Fotograf, KSČ, Američané, NHL, Orlík, KHL, Filozof, New Jersey Devils, Dallas Stars, Němci, Pedagog, Hejtman, Francie, Češi, Antropolog, Prezidenti, Královna, Svatý, Starověký Egypt, Francouz, Žhavé výstřely, Sci-fi, Avangard Omsk, Teolog, Skladatel, Dramatik, Druhá světová válka, Novinář, Esejista, Miliardář, HIV pozitivní, Charta 77, Egypt, Husité, Faraon apod.

World wide web, internet, důležité informace

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Illinois, Aljaška, Kalifornie, Pensylvánie, Jižní Karolína, Washington, Tennessee, Florida, Virginie, Wisconsin, Arkansas, Louisiana, New York, Severní Karolína, Kansas, Rhode Island, Kentucky, Ohio, Missouri, Texas, Nové Mexiko, Nevada, Vermont, Mississippi, Alabama, Maryland atd.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Keywords:Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Prapory českých měst, Dopravní značky, Vše o Vánocích, Sharon Stone, pro dospělé, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, URL, FC Barcelona, doporučujeme, Online web Hry zdarma bez registrace, zdroje informací

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: politika, chemie, školství, software, ekonomie a ekonomika, cestování, sport, nemoce, filozofie, příroda, jídlo, nástroje, internet, bankovnictví, zkratky, latina, náboženství a křesťanství, nápoje, lékařství a medicína, hardware, matematika, stavebnictví, český jazyk, technika atd.

Informace, důležité informace

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, čím prohlížet, v čem spustit, čím zobrazit, jak přehrát, jak převést, jak konvertovat, jak vytvořit, jak exportovat, kterak editovat, jak importovat soubory těchto typů: písma, fonty, dokumenty, šablony dokumentů, grafiku, komprimace dat, obrazy disků, hudební audio soubory, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, internet a web, video soubory apod.

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. V této rozsáhlé kolekci naleznete země jižní Asie, země Severní Ameriky, země střední Asie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země Afriky, státy Blízkého východu apod.

Klíčová slova: multimédia, M, webové stránky, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, zadarmo, Webové online testy zdarma, zábava, Open format, výukové pomůcky, Adventní magazín, A, Hry pro dívky online

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Webové online testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Síť, důležité informace

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, čím zobrazit, jak přehrát, jak exportovat, jak spustit, jak otevřít, čím prohlížet, jak konvertovat, jak převést, v čem spustit, jak vytvořit soubory následujících typů: koncovky souborů, šablony dokumentů, písma, fonty, systémové soubory, komprimace dat, grafiku, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, dokumenty, video soubory, obrazy disků apod.

Kameňáky, vtipy, fórky, anekdoty, vtipné texty, vtípky

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtipy, fórky, anekdoty, vtipné texty, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipné básničky, černý humor, vtipy o metanolu, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, kameňáky, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Aforismy, výroky, rčení, bonmoty, myšlenky, úsloví, moudrosti

Citáty slavných, Aforismy, výroky, rčení, bonmoty, myšlenky, úsloví, moudrosti, . Naleznete zde citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o štěstí, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o lži, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o lásce od různých známých osobností.

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, křesťané a svatí atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Slovák, Ministr zahraničí, Spisovatel, Hejtman, Češi, Generalissimus, Egypt, Novinář, Avangard Omsk, Vojáci, Trenérka, Sebevražda, HIV pozitivní, Stoletá válka, Brno, Křesťanství, Právník, Hudba, Herečka, Pop, Ministr, Masový vrah, New Jersey Devils, Habsburkové, Nobelova cena, Poslanci, Rakušan, Kladno, Zlatý slavík, Protektorát, Nežijící, Prezidenti USA, Kancléř, První republika, Prezident, Čeští králové apod.

Klíčová slova: info, Super online flash hry, Kliparty pro dokumenty, Online hry omalovánky, tipy, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, cestování, Obrázek Femme fatale, hyperlinky, K, humor

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Vše o Vánocích - vánoční web

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Francouzsky, Jmenovka, Silvestr, SMS, Hostina, Ohňostroj, Mrazík, Jingle Bells, Brambořík, Zima, Strom, Vánoce, Sněhová vločka, Píseň, Osvětlení do oken, Vánoční světýlka, Perníčky, Advent, K Vytištění, Pozadí, Košíčky, Tichá noc, Desktop, Křesťanství, Štóla, Nový rok, Sám doma, Rostliny, Jarmark, Plocha, K Tisku apod.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj apod.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Náš tip, důležité informace

Klíčová slova: Seznam státních vlajek, Stručný encyklopedický slovník, zdarma, Online zeměpisné testy zdarma, Městské a obecní prapory obcí ČR, Mongolia, zajímavosti, K, Vlajky států obrázků, Online testy a kvízy zdarma, počítače, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázek Učitelky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Bojovníci: „Tým musí mít bojovníky, to je pravda,” pronáší k problémovému hráči trenér, „ale ta bojovnost se má odrazit na výsledku zápasu, ne v kolonce vyloučených!”

Utíká takhle Roubíček ze Sovětského svazu a na hranicích mu celníci najdou v kufru bustu Lenina. "Co to je?", ptají se Roubíčka. "To se ptají špatně", povídá Roubícek, "měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Zachránce proletariátu celého světa, zakladatel mé milované vlasti, Sovětského svazu, génius, který naplnil Marxovy myšlenky." "Dobře, můžete jít", říkají celníci. Na izraelské hranici celníci u Roubíčka v kufru znovu najdou Leninovu bustu a ptají se ho: "Co to je?" "To se ptají špatně," povídá Roubíček", měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Ten šílenec, co přivedl polovinu světa do chudoby, největší zločinec dvacátého století, nastrčená figurka, která aby pomohla Němčourům." "Dobře, můžete jít."říkají celníci. Roubíček přijede ke svým příbuzným, a když si vybaluje věci, jeho synovec si všimne Leninovy busty a ptá se Roubíčka: "Strýčku, kdo to je?" "Ale to se ptáš špatně, synovče, měl by ses spíš zeptat: co to je? To je totiž pět kilo zlata !"

Potkají se dva policajti, jeden z nich je smutný. Ten druhý se ho ptá, co je. "Ále, manželka je v agonii." Ten druhý: "No, snad jí vyjde počasí."

Další odkazy:

Tapety na plochu zdarma
Lucy Liu
Zajímavé webové stránky
Tým NHL Montreal Canadiens
El Liverpool Football Club
Naše tipy na užitečné weby
Cestování po USA
Partnerské internetové stránky
Obrázek Korzet
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Holly Valance fotky
Země Německa
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Christina Aguilera
Kondolence ke smrti blízké osoby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Stichwort: Tipy na zajímavé weby, důležité informace, Energetik, Pfand, Fahne, Informationen, Weltflaggen, Wirtschaft, Kalmus, Demographie, Flagge, Land flagge, Landesflagge, Flagge, Banner, Flaggenstaaten, Fahnen, Länderflagge, Länder der Welt, Verkehr und Telekommunikation., Flaggen der Länder, politika.